חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).


פרטי הנציגות בישראל:

טלפון: 03-6167210
כתובת: Ustudy, ראול ולנברג 14 רמת החיל ת"א

לאתר הנציגות בארץ »

  לימודים בחו"ל   >  אקדמיית בייג 'ין מנדרין


אקדמיית בייג 'ין מנדרין

בייג'ין, סין

אקדמיית בייג 'ין מנדרין

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
אקדמיית בייג 'ין מנדרין

אקדמיית בייג 'ין מנדרין (BMA) הוא בית ספר לשפות המיועד לזרים המעוניינים ללמוד את השפה הסינית. בית הספר BMA ממוקם בתוך מתחם האוניברסיטה המפורסם ב- Haidian בו ממוקמות האוניברסיטאות המובילות את מדרג האוניברסיטאות בסין.

 

בית הספר המצא בשיתוף פעולה עם Global Village Language School מקבל לשורותיו סטודנטים מכל העולם הנמצאים בסין למטרות עבודה, טיול או לימודים. צוות ההוראה ב- BMA מורכב ממרצים ומומחים בעלי ניסיון של שנים בעלי אהבה להוראה. כל המרצים קיבלו הכשרה יסודית והסמכה רשמית ללמד סינית כשפה זרה לסטודנטים מכל רחבי העולם.

 

שיטת ההוראה ב- BMA מאפשרת לסטודנטים ללמוד את השפה וליישם אותה במהירות ביום יום בכך שאופן הלימוד אינו נסמך רק על לימודים תיאורטיים מתוך ספרים אלא מוקדש זמן רב ללימוד השפה תוך כדי דיבור ושימוש במילים הנדרשות להתנהלות יומיומית בשפה הסינית.
בית הספר מספק שירותים מותאמים אישית לכל סטודנט ומיישם שיטות הוראה מגוונות כגון, שיעורי תגבור אחד על אחד, כיתות לימוד קטנות, סימולציות, תוכנות למידה אינטראקטיביות, זמני לימוד בשעות שונות, כל זאת על מנת לענות על הצרכים השונים של הסטודנטים המגוונים הפוקדים את בית הספר.

 

יתרונות הלימוד באקדמיית בייג 'ין מנדרין:

 

איכות הוראה:
על מנת שתזכה בתשומת הלב המלאה של המרצים, כיתות הלימוד באקדמיה מוגבלות למספר מצומצם של סטודנטים. הצוות המקצועי מסתובב בין הכיתות ע"מ שתוכל להפיק את המיטב מהידע המקצועי של מיטב המרצים שלנו. הלימודים נערכים בסביבה תומכת ומרגיעה כיוון שאנו מאמינים כי הלמידה הטובה ביותר מגיעה מתוך הנאה ודינאמיות.

תוכנית הלימודים:
באפשרותך לבחור בין תוכנית לימודים קצרה לארוכת טווח. תוכנית הלימודים מובנית מראש ומותאמת לכל סוגי הסטודנטים ובו בעת מאפשרת גמישות במטרה לענות על הצרכים של כל הסטודנטים בעלי סגנונות הלמידה השונים.

פעילויות העשרה:
בית הספר מארגן פעילויות שונות לאחר סיום שעות הלימודים הרשמיות במטרה לחזק את השימוש בשפה הסינית גם לאחר שעות הלימודים. בסוף השבוע בית הספר מארגן סיורים מרתקים במטרה לתת לסטודנטים את ההזדמנות להתערות בחברה הסינית ולשפר את רמת השפה שלהם. כמו כן בית הספר מארגן לימוד הדדי של שפות שונות בין הסטודנטים.

גמישות:
כיוון שסטודנטים רבים משלבים את לימודי השפה עם עיסוקים נוספים כגון טיול או עבודה, בית הספר מציע שעות לימוד גמישות, תוכניות לימוד בשעות משתנות, תאריכי פתיחת קורסים שונים ועוד...

 

חברת Ustudy  הוקמה בשנת 2000 במטרה לסייע לסטודנטים ישראלים למצוא את מסלול הלימודים המתאים להם ביותר בחו"ל.

החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות ללימודים בחו"ל הכוללים, לימודי שפות, מכינות ללימודים, לימודים מקצועיים ותארים אקדמאים.

כמו כן, החברה מייצגת בלעדית בישראל מעל 50 אוניברסיטאות ובתי ספר פרטיים ברחבי העולם המעוניינים לגייס סטודנטים ישראלים.

ביניהם, אוניברסיטאות מובילות בעולם ובתי ספר מקצועיים בתחומים רבים כגון: מנהל עסקים, מחשבים, טכנולוגיות, אופנה, קולנוע, אומנות, קולינריה.

 

ל-Ustudy שיתופי פעולה עם חברות זרות העוסקות בתחום ההשכלה הגבוהה בעולם, וזאת על מנת לסייע לסטודנטים במימון הלימודים באמצעות מלגות לימודים, מלגות ספורט ותוכניות המשלבות לימודים ועבודה.

עד היום סייעה החברה לאלפי ישראלים למצוא את דרכם ללימודים בחו"ל ואתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת כדי לבדוק איך אנחנו יכולים לסייע גם לכם!

 

  

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים