חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).


פרטי הנציגות בישראל:

טלפון: 03-7511553
כתובת: M.D. International Studies. תובל 34 ר"ג.

  לימודים בחו"ל   >  אוניברסיטת צ'ארלס


אוניברסיטת צ'ארלס

פראג, צ'כיה

אוניברסיטת צ'ארלס

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
אוניברסיטת צ'ארלס

אוניברסיטת צ'ארלס שבפראג הוקמה בשנת 1348 על ידי המלך הצ'כי. זו האוניברסיטה העתיקה ביותר באירופה המרכזית.   האוניברסיטה כוללת כיום כ-17 פקולטות עצמאיות מובילות בתחומן וביניהן – "הפקולטה הראשונה לרפואה".
"הפקולטה הראשונה לרפואה" היא אחת מ-4 הפקולטות המקוריות של האוניברסיטה. הפקולטה נחשבת למוסד היוקרתי ביותר ללימודי רפואה בצ'כיה ואחד המובילים באירופה.
כיום לומדים בפקולטה הראשונה לרפואה כ-3100 סטודנטים.

 

לימודי רפואה בפראג הם לא רק הזדמנות ללמוד בעיר ההיסטורית היפה, אשר נחשבת לאחת הערים היפות באירופה, אלא זוהי גם הזדמנות לקבל תואר MD מאחד מבתי הספר המובילים בתחום הרפואה. תואר ה-MD מצ'ארלס מקובל גם בארה"ב ובכל מדינות האיחוד האירופי.

"הפקולטה הראשונה לרפואה" של אוניברסיטת צ'רלס מדורגת במקום ה-25 באירופה ובמקום ה-130 בעולם והיא האפשרות הטובה ביותר עבור לימודי רפואה!

 

הפקולטה מציעה תוכנית לימודים לרפואה כללית שאורכה 6 שנים. הלימודים בשלושת השנים הראשונות מתקיימים באוניברסיטה עצמה. החל מהשנה הרביעית, ניתנת ההזדמנות לסטודנטים זרים ללמוד סמסטר אחד (12 שבועות קליניים בבית חולים מקומיים) בשנה בארצם. האפשרות לבצע קליניקה בארץ המקור הינה יתרון עצום, מאחר והיא מאפשרת לסטודנטים הלומדים בחו"ל ליצור קשרים בבתי החולים המקומיים שבהם יבצעו את ההתמחות שלהם בשלב מאוחר יותר וכן להתוודע למילון המונחים הרפואיים בשפת המקום.

 

ניתן ללמוד שתי תוכניות לימוד בשפה האנגלית:
רפואה כללית-  6 שנים.
רפואת שיניים- 5 שנים.

 

M.D. International Studies הינם הנציגים הרשמיים של אוניברסיטת צ'ארלס בישראל ובסקנדינביה.

 מבחני הכניסה של אוניברסיטת צ'ארלס נחשבים לקשים ביותר מבין כל שאר מבחני הכניסה של התוכניות באנגלית המוצעות באירופה. בממוצע עוברים את הבחינות כ 25%  מהסטודנטים המגיעים ללא קורס הההכנה של M.D. International Studies.

לעומת זאת, 80% מהנבחנים אשר הינם בוגרי המכינה ללימודי רפואה בחו"ל עברו את הבחינה בהצלחה והתקבלו ללימודים בצ'ארלס. נושא פיזיולוגיה של גוף האדם נלמד באופן מעמיק במיוחד במכינה.

 בוחנים מטעם האוניברסיטה מגיעים לארץ כשלוש פעמים בשנה, בסוף כל קורס הכנה, ומקיימים את בחינת הכניסה לאוניברסיטה בכיתות הלימוד של המכינה. 

  

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים