חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).  לימודים בחו"ל   >  קמפוס לימודים - גרמניה


קמפוס לימודים - גרמניה

ייעוץ ללימודים בגרמניה

קמפוס לימודים - גרמניה

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
קמפוס לימודים - גרמניה


כדי להתקבל ללימודים בגרמניה יש צורך להציג תעודת בגרות ולעבור בהצלחה מבחן לבדיקת השליטה בשפה הגרמנית ברמה אקדמית (TestDAF). 

קמפוס לימודים מסייעת לכם להתקבל ללימודים בגרמניה באמצעות מכינה המתקיימת במשולב בישראל ובגרמניה. השלב הראשון של המכינה נמשך 3 חודשים בישראל ומתוכנן על פי הסטנדרטים הנוקשים ביותר במטרה לשפר ככל שניתן את סיכוי הקבלה ללימודים. השלב השני מתקיים בברלין, נמשך כחצי שנה וכולל לימוד השפה ברמה הגבוהה ביותר בהתאמה לדרישות מבחן TestDAF.

חשוב לציין כי התכנית שנבנתה על ידי מרכז ההכנה בגרמניה בשיתוף קמפוס לימודים כוללת תכנית מלגות מקיפה שבזכותה הקורס המוצע לסטודנטים הישראלים הוא הזול ביותר בעולם לשעת לימוד.

עם זאת בהנחיית מרכז ההכנה הגרמני נבנה קורס ההכנה בהיקף של 160 – 180 שעות לכל רמה אקדמית, היקף שעות זה הוא המינימום הנדרש כדי לעבור את מבחן הקבלה בציון ראוי – הקפידו לא להתפתות לקורסים קצרים יותר.

במקביל להגשת מועמדות ללימודים בגרמניה, מסייעת קמפוס בישראל בתהליך מול שגרירות גרמניה בישראל לצורך הפקת ויזת סטודנט שתאפשר לכם ללמוד בגרמניה ולעבוד במקביל ללימודים, הפקת ויזת סטודנט זמנית למכינה בגרמניה אומנם אינה מאפשרת לעבוד בגרמניה אך לאחר השלמת המכינה בגרמניה וקבלה רשמית למוסד הלימודים, נסייע לכם להגיש בקשה לוויזת סטודנט שתאפשר לכם לעבוד 20 שעות שבועיות במהלך כל התואר. 

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים