חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).


פרטי הנציגות בישראל:

כתובת: ויפלומה

  לימודים בחו"ל   >  Universitat der Kunste Berlin


Universitat der Kunste Berlin

ברלין,גרמניה

Universitat der Kunste Berlin

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
Universitat der Kunste Berlin

אוניברסיטת UDK הינה אוניברסיטה מובילה בתחומה באירופה בעלת הכרה בינלאומית בכל הקשור לאומנויות ועיצוב. האוניברסיטה נוסדה לפני למעלה מ - 300 שנה ולה רפרטואר עולמי כמייסדת ויוזמת הרשת לשיתוף פעולה בינלאומי באומנויות  

 

האוניברסיטה מציעה מגוון רחב של קורסים לתואר ראשון ושני: הוראה אומנותית, עיצוב תעשייתי, תקשורת ויזואלית, עיצוב תקשורתי, ניהול מדיה והנדסת שמע.

 

כמו כן, מציעה האוניברסיטה תארים באומנויות הבמה - משחק, שירה, מוזיקה, מוזיקה לתיאטרון, כתיבה יצירתית לבמה וכתיבה ספרותית.  

 

באוניברסיטה לומדים למעלה מ - 4000 סטודנטים, כ - 20 אחוז מהם סטודנטים זרים.  מדובר ביעד אטרקטיבי לכישרונות צעירים מכל העולם שבוחרים להתחיל את הקריירה שלהם באוניברסיטה לאמנויות בברלין.   

 

כמעט כל קורסי הלימוד באוניברסיטה לאמנויות בברלין הם חלק ממסורת בת מאות שנים. האוניברסיטה לאמנויות בברלין מעניקה לסטודנטים שלה כבר בשלב מוקדם את ההזדמנות לחקור ולהתנסות בצורות אמנותיות שונות, להכיר ולהרחיב את הגבולות של תחום המחקר שלהם.

 

כאן נרקמת סצנה מיוחדת של אומנים צעירים באווירה קוסמופוליטית יחודית  ובנוסף למחקר של אמנות ומוסיקה, האוניברסיטה מציעה את האפשרות של לימודי הוראת אומנות מתוך שאיפה להכשיר את מורי ומרצי העתיד לאמנות ומוסיקה.   

 

האוניברסיטה מסייעת לבוגריה למצוא עבודה באמצעות מרכז קריירה בו פועלים יועצים שמכוונים את הסטודנטים ואת הבוגרים אל שוק התעסוקה.

 

האוניברסיטה עצמה היא מוקד משיכה תרבותי בעיר, מארחת יותר מ-500 אירועים בשנה, קונצרטים, תערוכות, הפקות, ערבי שירה וקריאה, הרצאות. האוניברסיטה כוללת אולמות תיאטרון גדולים, חדרי סדנאות, אולפנים ומבקרים רבים מגיעים מדי אירוע להכיר את הדור הבא של אמנים שלומדים בין כותלי האוניברסיטה.          

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים