חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).פרטי המוסד:

טלפון: 2000 44-161-275-

לאתר הבית של המוסד »

  לימודים בחו"ל   >  The University Of Manchester


The University Of Manchester

מנצ'סטר,בריטניה

The University Of Manchester

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
The University Of Manchester

אוניברסיטת מנצ'סטר, שנוסדה ב-1851, ממוקמת במרכז העיר מנצ'סטר הרב-תרבותית, ובה פארקים ושטחים פתוחים רבים, כמו גם כדורגל, תיאטרון, קולנוע, והופעות חיות, מוזיאונים, ועוד. אוניברסיטת מנצ'סטר ידועה במצוינותה בהוראה ומחקר, ומשלבת מסורת אקדמית עשירה עם תוכניות חדשניות לעתיד. האוניברסיטה דורגה כמוסד החינוך של השנה לשנת 2005/06 על ידי מדריך הלימודים הגבוהים של הטיימס.

האוניברסיטה מחולקת לארבע פקולטות - הנדסה ומדעי הפיסיקה, מדעי הרוח, מדעי החיים, ומדעי הרפואה והאדם - וכל פקולטה מחולקת למספר בתי ספר. אוניברסיטת מנצ'סטר היא מרכז למצוינות אקדמית המעורב ביישומים מעשיים של התפתחויות וידע טכנולוגיים, ומתגאה בקשריה עם התעשייה.

באוניברסיטה לומדים למעלה מ-60,000 סטודנטים, מתוכם 7,400 סטודנטים מיותר מ-192 מדינות שונות, מה שהופך אותה לאחת האוניברסיטאות הנדרשות ביותר בבריטניה, ואשר מושכת מרצים וסטודנטים מרחבי העולם. אוניברסיטת מנצ'סטר היא האוניברסיטה בעלת קמפוס-יחיד הגדולה בבריטניה, המספק סביבת למידה מגרה המזמינה, מגוונת תרבותית ואשר מציידת את הסטודנטים עם כלים מצוינים לקריירה. המעסיקים מכירים בתואר של אוניברסיטת מנצ'סטר כאחד מהטובים בעולם, ומדרגים באופן קבוע את שירותי הקריירה של האוניברסיטה כטובים בבריטניה.

 

 

  

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים