חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל

רוצה ייעוץ?
ליצירת קשר עם נציג, מלא את פרטייך האישיים

*שם פרטי ומשפחה (Full name)
(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).  המדינות
לימודים באוסטרליה  |  לימודים בארה"ב  |  לימודים בבריטניה  |  לימודים בקנדה  |  לימודים בגרמניה  |  לימודים בהולנד  | 
לכל המדינות לכל המדינות

  שימושון
מגזין לימודים בחו"ל  |  לימודי רפואה בחו"ל  |  ייעוץ ללימודים בחו"ל  |  שאלות נפוצות  |  ביטוח רפואי חו"ל  | 

מה חדש?
קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה

לימודי בישול בשוויץ לימודי בישול בשוויץ

כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה

יום פתוח ללימודים באיטליה יום פתוח ללימודים באיטליה  לימודים בחו"ל   >  כנס לימודי MBA בארה"ב   >  


ייעוץ ללימודים בחו"ל
ייעוץ ללימודים בחו
סטודנט בעיר זרה
סיפורים אישיים
פורום לימודים בחו"ל
כל השאלות והתשובות על לימודים בחו
מבחני קבלה ללימודים בחו"ל
מבחני הקבלה ללימודים בחו
תוכניות לימודים בחו"ל
מדריך תוכניות לימודים בחו
ייעוץ ללימודים בחו"ל   סטודנט בעיר זרה   פורום לימודים בחו"ל   מבחני קבלה ללימודים בחו"ל   תוכניות לימודים בחו"ל   גרמניה   אוסטרליה   איטליה   בריטניה   ארה"ב   הולנד   הונגריה   מזרח אירופה   צרפת   פולין   קנדה  

כנס לימודי MBA בארה"ב

כנס ה MBA השמיני 5-6 יולי מלון קרלטון ת"אכנס לימודי MBA בארה

נציגי האוניברסיטאות המדורגות ברשימת 50 המוסדות המובילים בארה"ב ללימודי MBA יגיעו לראשונה לישראל לכנס MBA על מנת לגייס סטודנטים ישראלים  בנוסף, וושינגטון וקורנל מציעות לראשונה השנה מלגות ייעודיות לישראלים. 

 

בכנס MBA2012 של EducationUSA, שיתקיים ב 5-6 ביולי בתל אביב, יתארחו נציגים של למעלה מ- 20 אוניברסיטאות מובילות בניהן: סטנפורד, ברנדיס, דיוק, UC ברקלי, קלוג, הרווארד, TUCK, NYU, UCLA ועוד. אליהן מצטרפות לראשונה השנה אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, האוניברסיטה של מסצ'וסטס, אוניברסיטת אינדיאנה ו USC האונ' של דרום קליפורניה, המדורגות ברשימת 50 המוסדות המובילים בארה"ב ללימודי MBA. בנוסף, אוניברסיטת וושינגטון הודיעה כי היא מציעה 2 מלגות ייעודיות לישראלים, עם זיקה ברורה לבוגרי הטכניון והמרכז הבינתחומי הרצליה.

 

גם אוניברסיטת קורנל, המדורגת בין 20 האוניברסיטאות המובילות בארה"ב ללימודי MBA, הודיעה לראשונה השנה על הענקת מלגה בגובה שכר לימוד לסטודנט ישראלי.  המלגות החדשות של קורנל ואוניברסיטת וושינגטון מצטרפות למלגות ייעודיות לישראלים, בכללם: 3 מלגות מבית הספר למנהל עסקים BOOTH של אוניברסיטת שיקאגו,מלגה מאוניברסיטת קולומביה, מספר מלגות מבית הספר DARDEN של אוניברסיטת וירג'יניה. גם האונ' של צפון קרוליינה מציעה לישראלים מספר מלגות ללימודי MBA וכן, אוניברסיטת ברנדייס מציעה מלגות המבוססות על מריט (מצוינות אקדמית ואישית) וכן, ישנן מלגות ייעודיות לנשים הניתנות על ידי קרן Forte'  הפועלת בארה"ב מזה כעשר שנים במטרה לעודד נשים ללמוד MBA.  

 

עפ"י EducationUSA יותר ויותר תוכניות למנהל עסקים בארה"ב מזהות את הפוטנציאל של סטודנטים ישראלים ומדי שנה גדל מספר הנציגים המשתתפים בכנס MBA בישראל. "לאור הצלחת הסטודנטים הישראלים במסלולי ה MBA בארה"ב,אוניברסיטאות תחרותיות מובילות בוחרות לשלוח לישראל נציגים ממשרדי הרישום שלהן ולא מסתפקות בהשתתפות של בוגריהם הישראלים בכנס MBA.

זאת לצד ההכרה כי גיוס הסטודנטים הנעשה במהלך הכנס השנתי של EducationUSA הינו איכותי וממוקד" מסבירה אהרונה משכיל, מנהלת מרכז הייעוץ EducationUSA.

"השנה מצטרפות לכנס 4 אוניברסיטאות חדשות אשר לא גייסו עד כה בישראל ומלגות ייעודיות נוספות מוצעות לישראלים". "כיום לומדים מעל 100 ישראלים בתוכניות השונות למנהל עסקים בארה"ב", אומרת הילה ירושלמי מ EducationUSA.

"גם השנה מסתמן כי הישראלים עדיין מעדיפים לפנות ללימודים בוורטון, MIT, UCLA, סטנפורד וקורנל. לצד זאת, השנה אנו מבחינים במגמת שינוי קלה בבחירות של הסטודנטים, אשר פנו גם לאוניברסיטת טקסס וברוך קולג' בניו יורק. בנוסף השנה ראינו גידול משמעותי בפניה של ישראלים לדיוק, אשר בשנתיים האחרונות מרכזת מאמצי גיוס של ישראלים באמצעות קיום אירועי גיוס עצמאיים בישראל". 

 

 EducationUSAתקיים את כנס MBA 2012 בימים חמישי ושישי 5-6 ביולי, 2012- במלון קרלטון בתל אביב. הכנס מהווה הזדמנות ייחודית למתעניינים בלימודי MBA בארה"ב להיפגש באופן אישי עם נציגים של למעלה מ 20 אוניברסיטאות אמריקאיות מובילות, להכיר את תכניות הלימוד מקרוב, ללמוד כיצד ניתן להפוך לאחד מ 3,060 הסטודנטים הישראלים הלומדים כיום בארה"ב לתארים השונים ועל אפשרויות הקידום של בוגרי MBA בארה"ב. לפרטים, MBA MBA בארה"ב. 

 


EducationUSAEducationUSA, מרכז היעוץ והכוונה לישראלים המעוניינים לצאת ללימודים אקדמאיים בארה"ב, פועל במסגרת קרן חינוך ארה"ב-ישראל. EducationUSA הינו הארגון היחידי הרשמי בישראל הפועל בחסות מחלקת המדינה האמריקאית ומספק מידע אובייקטיבי, מדויק ומעודכן על אפשרויות הלימוד ביותר מ-3,600 אוניברסיטאות ומכללות בארה"ב.

 
  חזרה לראש הכתבה   שלח לחבר   הוסף כתבה למועדפים גירסה להדפסה


הוסף תגובה    תגובות לכתבה


 כתבות נוספות בנושא

 

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים