חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל

רוצה ייעוץ?
ליצירת קשר עם נציג, מלא את פרטייך האישיים

*שם פרטי ומשפחה (Full name)
(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).  המדינות
לימודים באוסטרליה  |  לימודים בארה"ב  |  לימודים בבריטניה  |  לימודים בקנדה  |  לימודים בגרמניה  |  לימודים בהולנד  | 
לכל המדינות לכל המדינות

  שימושון
מגזין לימודים בחו"ל  |  לימודי רפואה בחו"ל  |  ייעוץ ללימודים בחו"ל  |  שאלות נפוצות  |  ביטוח רפואי חו"ל  | 

מה חדש?
קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה

לימודי בישול בשוויץ לימודי בישול בשוויץ

כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה

יום פתוח ללימודים באיטליה יום פתוח ללימודים באיטליה  לימודים בחו"ל   >  ליטל - לימודי מנהל עסקים בוינה   >  


ייעוץ ללימודים בחו"ל
ייעוץ ללימודים בחו
סטודנט בעיר זרה
סיפורים אישיים
פורום לימודים בחו"ל
כל השאלות והתשובות על לימודים בחו
מבחני קבלה ללימודים בחו"ל
מבחני הקבלה ללימודים בחו
תוכניות לימודים בחו"ל
מדריך תוכניות לימודים בחו
ייעוץ ללימודים בחו"ל   סטודנט בעיר זרה   פורום לימודים בחו"ל   מבחני קבלה ללימודים בחו"ל   תוכניות לימודים בחו"ל   גרמניה   אוסטרליה   איטליה   בריטניה   ארה"ב   הולנד   הונגריה   מזרח אירופה   צרפת   פולין   קנדה  

ליטל - לימודי מנהל עסקים בוינה

לימודי מנהל עסקים בוינה, אוסטריהליטל - לימודי מנהל עסקים בוינה
ליטל הירשל בת 25 מסיימת תואר שני בבית ספר למינהל עסקים ע"ש רון לאודר

  

למה מינהל עסקים? 

בתחילה בחרתי ללמוד את המקצוע הזה מכיוון שלא הייתי בטוחה מה אני באמת אוהבת ומה אני רוצה ללמוד ומכיוון שזהו מקצוע מאוד רחב אשר מציע מגוון רחב של קורסים בתוכו החלטתי ללכת על זה, יש במקצוע הזה הכל מהכל: אספקטים פסיכולוגיים, כלכלה, מימון, שפות וכו'. 

 

למה ב LBS?

LBS  מציע משהו אחר. משהו שונה מבתי הספר למנהל עסקים בארץ. קודם כל יש את האפשרות של לחוות ממש באופן יומיומי אווירה בינלאומית מכוון שכל הסטודנטים מגיעים ממקומות שונים בעולם, להבין אנשים ותרבויות שונות וכתוצאה מזה להיפתח לעולם חדש,  למנטליות ותרבויות שלא הכרת בעבר וכך להיות מוכן יותר ובעל ידע כאשר עושים עסקים ברחבי העולם עם אנשים שהם לא ישראלים, שנית לרכוש את השפה האנגלית ברמה אקדמאית (קריאת טקסטים, הכנת עבודות, פרזנצטיות ופרוייקטים, כתיבת מבחנים)

בנוסף כמובן עצם העובדה שצריך לתקשר עם רוב הסטודנטים ובפרט עם המרצים באנגלית כל הזמן מוסיף לידע, התנסות ושיפשוף השפה האנגלית. מעבר לכך ישנה אופציה ללמוד 2 שפות מאוד פופולאריות והכרחיות בעולם העסקים כיום ולסיים את התואר עם רמה אקדמאית גבוהה של שפות אילו.

ישנה אווירה ביתית ומשפחתית מכיוון שזאת לא אוניברסיטה עם אלפי סטודנטים וכל סטודנט הוא בסך הכל עוד מספר ברשימה, אלא להיפך יש יחס אישי ותומך.

לבית הספר יש דגש חזק על כל נושא האינטגרציה והבין תרבותי, שזהו ערך מאוד נעלה בימינו לאור הגלובליזציה ופתיחת הגבולות שמצריכה נסיעות, פגישות ועסקים בכל רחבי העולם.  

 

איך זה להיות סטודנט זר?.

וינה מלאה בסטודנטים מרחבי אירופה כך שאני לא מרגישה שונה או נבדלת מאחרים. ברחוב אפילו לא שומעים כלכך הרבה גרמנית (למרות שזאת השפה המדוברת) ושומעים הרבה אנגלית ושפות רבות אחרות כמו צרפתית, ספרדית, רוסית, סרבית וכו'..

 

הפעם האחרונה שרצית לעזוב הכול ולחזור הביתה
לא היה לי רגע כזה. כמובן שיש געגועים  הבייתה במיוחד בחגים. אבל היתרון הענקי של LBS זה שמקיימים ארוחות חג ושישי שבת בחדר האוכל של האוניברסיטה יחד עם כל הסטודנטים כך שאף פעם אני לא לבד, ותמיד מוקפת אנשים חמים וחברים טובים. הארוחות האילו מזכירות את הבית ונותנת הרגשה חמימה וביתית.

 

איך ממנים את הלימודים והמחיה?

כל עוד סטודנט התחיל ללמוד ב LBS הוא מקבל מלגה כך שמשלמים אותה ובזה בסך הכל מכוסות רוב ההוצאות (לימודים, מגורים ואוכל) כמובן שצריך דמי כיס מידיי חודש ליציאות, קניות וכל אחד והצרכים שלו. סך הכל לא צריך סכום עתק או חסכון של שנים כדי לגור פה ולהינות מהעיר. זה בהחלט אפשרי ולא מצריך יותר מדיי. בנוסף תמיד ישנה אופציה של לעבוד במקביל ללימודים בחצי משרה וככה להשיג אקסטרה כסף. (עבודות בעיקר כמו בארץ כמו מלצרות או עבודות משרדיות). 

 

מה גילית שישראלי בך?
הפתיחות, דוגריות והחברמניות שדי חסרה לאוסטרים. 

 

הקורס הכי מוצלח 
מימון. המרצה למימון באוניברסיטה הוא עילוי. תענוג ללמוד אצלו ולהבין איך העולם הפיננסי עובד. אפילו אם הסטודנט לא הכי טוב במספרים ולא מתחבר למקצועות הריאליים יתחבר למרצה הזה ולקורסים שלו במימון. 

 

לדבר עם הבית
באופן יומיומי ובעיקר דרך הסקייפ.


החלום לעתיד

להיות חלק מחברה בינלאומית ולהשתמש בשפות ובידע שרכשתי בלאודר. ואולי גם לחזור לארץ ולהיות חלק מחברה גדולה שמתעסקת הרבה עם חו"ל.  

 
  חזרה לראש הכתבה   שלח לחבר   הוסף כתבה למועדפים גירסה להדפסה


הוסף תגובה    תגובות לכתבה


 כתבות נוספות בנושא

 

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים