חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל

רוצה ייעוץ?
ליצירת קשר עם נציג, מלא את פרטייך האישיים

*שם פרטי ומשפחה (Full name)
(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).  המדינות
לימודים באוסטרליה  |  לימודים בארה"ב  |  לימודים בבריטניה  |  לימודים בקנדה  |  לימודים בגרמניה  |  לימודים בהולנד  | 
לכל המדינות לכל המדינות

  שימושון
מגזין לימודים בחו"ל  |  לימודי רפואה בחו"ל  |  ייעוץ ללימודים בחו"ל  |  שאלות נפוצות  |  ביטוח רפואי חו"ל  | 

מה חדש?
קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה

לימודי בישול בשוויץ לימודי בישול בשוויץ

כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה

יום פתוח ללימודים באיטליה יום פתוח ללימודים באיטליה  לימודים בחו"ל   >  עינב - תואר שני במולטימדיה בניו יורק   >  


ייעוץ ללימודים בחו"ל
ייעוץ ללימודים בחו
סטודנט בעיר זרה
סיפורים אישיים
פורום לימודים בחו"ל
כל השאלות והתשובות על לימודים בחו
מבחני קבלה ללימודים בחו"ל
מבחני הקבלה ללימודים בחו
תוכניות לימודים בחו"ל
מדריך תוכניות לימודים בחו
ייעוץ ללימודים בחו"ל   סטודנט בעיר זרה   פורום לימודים בחו"ל   מבחני קבלה ללימודים בחו"ל   תוכניות לימודים בחו"ל   גרמניה   אוסטרליה   איטליה   בריטניה   ארה"ב   הולנד   הונגריה   מזרח אירופה   צרפת   פולין   קנדה  

עינב - תואר שני במולטימדיה בניו יורק

תואר שני במולטימדיה בניו-יורקעינב - תואר שני במולטימדיה בניו יורק

 עינב טרוים, לומדת תואר שני במולטימדיה ב Touro Graduate School of Technology בניו-יורק. בעלת תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון.

 

למה מולטימדיה? –תחום העיסוק שלי הוא הנדסת תוכנה, ובפרוייקטים שעסקתי בהם לקחתי חלק מרכזי בפיתוח front end , לכן חשבתי שבעזרת התוכנית של מולטימדיה שכוללת גם את תחום אתרי האינטרנט ופיתוח למובייל ו-gaming אני אוכל לשלב את התחומים החדשים האלה בתחום העבודה שלי ולהרחיב את תחומי העיסוק שלי בפיתוח תוכנה.


למה בניו- יורק ?. - במקרה. התוכנית נראתה מעניינת, ונראה שזוהי הזדמנות טובה, גם ללימודי תואר שני שמשלבים חוויה של מגורים במקום זר (וניו יורק כמובן מאוד נגישה מבחינת שפה ואוכלוסייה גדולה של יהודים, ישראלים, סטודנטים ישראליים, תחום ההייטק שבו אני עוסקת), וגם כמובן אופציה לעבודה כבר בשנה הראשונה. (ע"פ החוק - אחרי תשעה חודשים שאני נמצאת בניו יורק)


 איך זה להיות סטודנט זר? - לא פשוט. התחלה מאוד קשה כיוון שלימודים בניו יורק שונים מלימודים אקדמאיים שאני הכרתי מאוניברסיטת בן גוריון. צריך לבנות חברה וקשרים חדשים, אבל זה מעט יותר קשה כי הלימודים אינם אינטנסיביים כמו בתואר ראשון, וגם האנשים מגיעים ממקומות רחוקים ממקום המגורים שלי. הסטודנטים מתייחסים בהמון חום, ונותנים הרגשה טובה למרות שזו לא שפת האם שלי, התרבות או מקום הולדתי.
 

איך נראה סדר היום שלך בקולג'? - 3-4 פעמים בשבוע לימודי ערב מהשעה 6 ועד 9. בשאר הזמן יש להשלים פרוייקטים, שיעורי בית וכו'


האם יש זמן פנוי? חיי חברה?  - יש הרבה זמן פנוי כיוון שמדובר בלימודי ערב רק כ-3 פעמים בשבוע. חיי החברה נבנים לאט לאט, אבל כיוון שמדובר בתואר שני, שבו חלק מהאנשים אינם באותו סטטוס/גיל/וכו אז פחות חברויות לאחר שעות הלימודים נוצרות. ניו יורק היא מקום שיש בו המון ישראליים בגילאיים שונים, ומצאתי חבורה קטנה ואיכותית של אנשים שאיתם אני מבלה בזמן הפנוי.


איך ממנים את הלימודים והמחיה? – צריך להראות בעת הרישום ובקשת ויזת הלימודים שיש מספיק כסף למימון הלימודים בשנה הראשונה ומחייה, ע"פ סכום שהקולג' כותב במסמך לשגרירות. המציאות קצת יותר מסובכת - המחייה בניו יורק יותר יקרה מהצפי, ויש לקחת בחשבון שיש הוצאות גדולות כמו כל מעבר של רילוקיישן. לשמחתי בקולג' אישרו לי מלגה מיוחדת שעוזרת במימון הלימודים מעט.


הקורס הכי מוצלח –אנימציית 2D 
 

המרצה הכי מלהיב Jesse Epstein


אילו אנשים חדשים הכרת? - חברה טובה שהכרתי מתוכנית הלימוד שלי גרה בניו ג'רזי כ45 דקות נסיעה ממרכז מנהטן. כל המשפחה שלה קיבלה אותי בהמון חום ואהבה. בהחלט אשמור על קשר עם כל המשפחה. גם הכרתי סטודנטים זרים אחרים מתאילנד, סין, ניגריה ועוד.
  חזרה לראש הכתבה   שלח לחבר   הוסף כתבה למועדפים גירסה להדפסה


הוסף תגובה    תגובות לכתבה


 כתבות נוספות בנושא

 

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים