חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל

רוצה ייעוץ?
ליצירת קשר עם נציג, מלא את פרטייך האישיים

*שם פרטי ומשפחה (Full name)
(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).  המדינות
לימודים באוסטרליה  |  לימודים בארה"ב  |  לימודים בבריטניה  |  לימודים בקנדה  |  לימודים בגרמניה  |  לימודים בהולנד  | 
לכל המדינות לכל המדינות

  שימושון
מגזין לימודים בחו"ל  |  לימודי רפואה בחו"ל  |  ייעוץ ללימודים בחו"ל  |  שאלות נפוצות  |  ביטוח רפואי חו"ל  | 

מה חדש?
קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה קורס גרמנית לקראת לימודים אקדמאים בגרמניה

לימודי בישול בשוויץ לימודי בישול בשוויץ

כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה כל מה שרצית לדעת על לימודים בגרמניה

יום פתוח ללימודים באיטליה יום פתוח ללימודים באיטליה  לימודים בחו"ל   >  מדריך תוכניות לימודים בחו"ל   >  לימודי רפואה בחו"ל - כל המידע   >  היכן לומדים רפואה בחו"ל?   >  


ייעוץ ללימודים בחו"ל
ייעוץ ללימודים בחו
סטודנט בעיר זרה
סיפורים אישיים
פורום לימודים בחו"ל
כל השאלות והתשובות על לימודים בחו
מבחני קבלה ללימודים בחו"ל
מבחני הקבלה ללימודים בחו
תוכניות לימודים בחו"ל
מדריך תוכניות לימודים בחו
לימודי רפואה בחו"ל   לימודי MBA בחו"ל   פסיכולוגיה קלינית בחו"ל   לימודי עיצוב בחו"ל   לימודי אדריכלות בחו"ל   משפטים לתואר שני בחו"ל   לימודי הנדסה בחו"ל   לימודי בישול בחו"ל  

היכן לומדים רפואה בחו"ל?

סקירת הערים המרכזיות שבהן לומדים סטודנטים לרפואה בחו"להיכן לומדים רפואה בחו

מאות סטודנטים בשנה נוסעים ללמוד רפואה במרכז ומזרח אירופה. כדי לסייע לכם בתהליך בחירת האוניברסיטה ריכזנו לכם מידע על הערים המרכזיות בהן נמצאות האוניברסיטאות לרפואה:  

 

לימודי רפואה בהונגריה -

בודפשט -  היא עיר הבירה והמרכז הכלכלי, התעשייתי, התחבורתי והתרבותי של הונגריה. כיום (2008) חיים בה למעלה מ-1,700,000 תושבים, שהם כ-20% מתושבי הונגריה. . העיר היא העיר השישית בגודלה באיחוד האירופי.

נהר הדנובה, הזורם בלב העיר מצפון לדרום, מחלק את מרכז העיר באופן סכימאטי לשני חלקים עיקריים - פשט, שממזרח לנהר, הוא בעיקרו מישורי ובו מרוכז עיקר הפעילות המסחרית, הפיננסית והכלכלית שבעיר, וכולל כשני שלישים משטחה, ובודה, שממערב לנהר, הוא אזור הררי יותר, פחות מסחרי, ובו מונומנטים לאומיים כטירת בודפשט, וכן שכונות יוקרה. לבודפשט עשרים ושלושה רבעים.

 

סגד - סגד,  עיר בדרום מזרח הונגריה במפגש הנהרות מֵרוש וטיסה. סגד הינה העיר הרביעית בגודלה בהונגריה ובירת מחוז צ'ונגראד (Csongrád). חיים בה 169,713 תושבים.

קמפוס האוניברסיטה ממוקם ליד המרכז התרבותי, עסקי, חינוכי של העיר אשר מתאפיינת בשקט ונועם.
באוניברסיטת סגד ניתן ללמוד רפואה כללית ורוקחות.
לומדים באוניברסיטה כ - 400 סטודנטים מארצות שונות. נוכחותם יוצרת חיוניות מיוחדת בחיים האוניברסיטאיים ובעיר עצמה.

 

פץ' - היא העיר החמישית בגודלה בהונגריה וחיים בה כ-160,000 תושבים. היא ממוקמת בדרום המדינה קרוב לגבול עם קרואטיה וסרביה. פץ' משמשת כמרכז התעשייה והמסחר של מחוז בארניה, שהוא המחוז הדרומי ביותר במדינה פץ' נבחרה כ-"בירת התרבות של אירופה" לשנת 2010 יחד עם אסן ואיסטנבול. הסיסמה של העיר תהיה "עיר ללא גבולות".

 

 

לימודי רפואה בצ'כיה
ברנו היא העיר השניה בגודלה בצ'כיה וגרים בה כ- 400,000 תושבים. העיר ברנו היא בירתה עתיקת היומין של מורביה, אחת מהמדינות ההסטוריות החשובות של הממלכה הצ'כית.
ברנו, שנוסדה רשמית בסביבות שנת 1000 לספירה, משלבת מורשת עתיקת יומין עם מודרניזציה וחיי כרך תוססים, ומפורסמת בירידים המסחריים המתקיימים בה מדי שנה.

   
העיר שוכנת בחלקה הדרום מזרחי של הרפובליקה הצ'כית במרחק של כ- 230 ק"מ מעיר הבירה פראג ובמרחק של כ- 100 ק"מ מוינה, אוסטריה. העיר ממוקמת בתוך נוף ציורי, מוקפת גבעות משלושת צדיה ומשתרעת על פני שטח של 230 קמ"ר. 


 מיקומה של העיר בלב מרכז אירופה מאפשרת דרכי הגעה נוחות אם בטיסה, ברכבת או במכונית. קרבתה הגיאוגרפית לערים רבות בסביבה כמו וינה,פראג ובודפסט, פותחת אינסוף אפשרויות לחופשות וטיולים.

 

ברנו ידועה במעמדה בצ'כיה כעיר אוניברסיטאית תוססת בה שיעור הסטודנטים היחסי הגבוה במדינה, מה שהופך אותה לאחד ממקומות הלימוד האטרקטיביים ביותר במדינה.
כ-60,000 הסטודנטים הלומדים בעיר יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של תחומי לימוד במסגרת 6 האוניברסיטאות השוכנות בה שרמתן הגבוהה ממקדת התעניינות הולכת וגוברת מצד ארגונים וחברות מהעולם כולו.

 

האוניברסיטה - השנייה בגודלה בצ'כיה בה לומדים 33,000 סטודנטים בתשע פקולטות הכוללות 190 מכוני מחקר. אוניברסיטת מסריק מציעה את מגוון מקצועות החל ברפואה ומדעים וכלה במשפטים, חינוך ואמנויות.

 

לימודי רפואה בסלובקיה 

קושיצה - העיר קושיצה (300,000 נפש) נמצאת במזרח סלובקיה ונחשבת לעיר מובילה בתחומי האקדמיה, התרבות והבריאות  במדינה.
העיר, הנחשבת לאחת הערים המתפתחות ביותר במרכז אירופה, ומוגדרת כעיר אוניברסיטאית האוגדת בתוכה 3 אוניברסיטאות, מכוני מחקר ומדע.
 בעיר שדה תעופה בינלאומי המקושר לשדות התעופה בפראג, וינה ובודפשט. בחלק מהשנה קיימות טיסות ישירות לישראל.   
סביב העיר משתרעים מרחבים ואתרים היסטוריים, אתרי  נופש וספורט ובכלל זה אתרי סקי, מסלולי טיולים רגליים, נהרות וטיפוס הרים.
המדינה ידועה במורשת הספורט והתרבות שלה ופועלת בה תזמורת סימפונית גדולה בת כ- 90 נגנים - היא התזמורת הסלובקית הלאומית.
בעיר מרכז עולמי של התרבות הסלובקית הכולל כנסיה גותית, רחובות עתיקים שהוכרזו כאתרי שימור בינלאומי ועברו לאחרונה עבודות שיפור ושיפוץ במימון האו"ם.

 

בעיר קהילה יהודית המקיימת פעילות יהודית ענפה, וקשר הדוק עם מדינת ישראל. בין השאר מצוי במרכז הקהילה בית כנסת פעיל, מקווה ומטבח כשר (עם מאכלים מזרח אירופאים אוטנטיים….), אשר ארוחותיו מסובסדות לחברי הקהילה היהודית, אך גם לסטודנטים הישראלים המנצלים זכות זו מפעם לפעם. 

חיי חברה לצעירים - ריכוז סטודנטים צעירים בעיר האקדמית מאפשר חיי חברה וקהילה איכותיים לכלל הסטודנטים  מכל רחבי העולם.

 

לימודי רפואה ברוסיה ואוקראינה -

אודסה היא  עיר נמל על חוף הים השחור. זוהי העיר השלישית בגודלה באוקראינה, ומהווה צומת דרכים חשובה לתעשייה, מסחר, תרבות ומדע, כמו גם מרכז נופש וקיט. באודסה פועלות כ- 20 אוניברסיטאות שונות.

 

לימודי רפואה בליטא

האוניברסיטה נמצאת בעיר  Kaunas, העיר השניה בגודלה בליטא. עיר  סטודנטיאלית עם מעל 50,000 סטודנטים. ליטא עצמה היא מדינה ידידותית עם מסורת ארוכת שנים ונופים מהממים שוכנת במרכז אירופה על חוף הים הבלטי

 

לימודי רפואה בפולין:

קטוביץ', בירת חבל סילסיה, נצאת בדרום פולין במרחק שעתיים נסיעה ברכבת מהבירה וורשה, היא עיר מודרנית מוקפת ביערות ובשמורות טבע.
בעיר כ 500000 תושבים ,כשמתוכם 80000 סטודנטים הלומדים ב 23 אוניברסיטאות הפרוסות  בעיר מה שמקנה לעיר אווירה צעירה ותוססת.
קטוביץ כיום היא אחת מהערים עם קצב הצמיחה הכלכלי הגבוה ביותר בפולין ואחת מהערים האטרקטיביות ביותר להשקעות  במרכז אירופה.
בעיר ניתן למצוא שפע קניונים גדולים ומפוארים , את רוב רשתות בתי המלון הבינלאומיים , קומפלקסים חדשים של בתי קולנוע , גלריות לאומנות ומוזיאונים , ושפע מסעדות בתי קפה ומועדונים. עלויות המחיה בעיר הן  כמחצית מעלויות המחיה הנהוגות בישראל.
בקטוביץ שדה תעופה בינלאומי ובחודשי הקיץ והאביב מתקיימות טיסות ישירות מתל אביב אל העיר.


כיום ישנה בעיר קהילה יהודית קטנה ופעילה שחלק מחבריה אף נמנים על ראשי האוניברסיטה לרפואה.

 

 

העיר שצ’צ’ין היא העיר ה- 7 בגודלה בפולין עם אוכלוסיה של קרוב ל 500000 תושבים ולמעלה מ 40,000 סטודנטים. שצ’צ’ין ממוקמת בחלקה הצפון-מערבי של פולין על גדות נהר האודרה ,מוקפת ביערות ואגמים קסומים, במיקום גיאוגרפי אטרקטיבי במיוחד:  120 ק"מ מברלין ( בירת גרמניה ), 275 ק"מ מקופנהגן ( בירת דנמרק ), ו 455 ק"מ משטוקהולם( בירת שבדיה ).
אל העיר ניתן להגיע בטיסה ישירה מתל-אביב לברלין ומשם ע"י רכבת / אוטובוס במרחק של כשעה וחצי נסיעה. או בטיסה ישירה מתל אביב אל שדה התעופה בשצ'צ'ין הנמצא 20 ק"מ ממרכז העיר.

שצ’צ’ין נחשבת לאחת הערים היפות, התיירותיות, העשירות והתוססות ביותר בפולין ומציאה למבקרים בה אתרים היסטוריים מרהיבים, פארקים , תיאטראות , מוזיאונים וגלריות, מרכזי קניות ובילוי מהמובילים והאופנתיים באירופה (ובמחירים זולים מהנהוגים בישראל), שפע מסעדות (מאוכל מסורתי ועד למנות גורמה), מתקני ספורט, חדרי כושר חדישים, מתקני גולף,קומפלקסים של בתי קולנוע משוכללים וחדישים , ספא , פאבים ומועדונים נחשבים ויש האומרים שגם את הבנות היפות והאלגנטיות ביותר באירופה.

העיר נחשבת לבטוחה ומאוד נוח להתמצא בה. בעיר ישנה תחבורה ציבורית יעילה וזולה , תנאי מחיה ודיור גבוהים ובמחירים זולים הרבה יותר מאילו הנהוגים בישראל (הדירות המוצאות להשכרה לסטודנטים הן משופצות, מרוהטות ומצוידות במלוא הציוד הנחוץ למגורים).
כמו כן בעיר נותרה קהילה יהודית קטנה אשר בשנים האחרונות התעוררה לחים מחדש ותשמח לקלוט לחיקה את הסטודנטים מישראל.

גְדַנְסְק ( Gdańsk ) היא עיר הנמל החשובה בפולין  והעיר השישית בגודלה במדינה. עיר בעלת שורשים גרמניים וארכיטקטורה יוצאת דופן, שהופכת אותה לאחת מהיפות בערי פולין.  (בעבר נקראה בשמה הגרמני : "דנציג").
גדנסק שוכנת לחוף מפרץ בדרום הים הבאלטי , ונמצאת באגד ערים עם עיירת הנופש סופוט (Sopot) והעיר גדיניה (Gdynia) המונות יחד אוכלוסיה של מעל למיליון תושבים. בגדנסק גופא כ-460,000 תושבים שמתוכם כ 60000 סטודנטים . גדנסק נמצאת בשפך נהר ה"ויסלה" , דבר המעניק לה יתרון משמעותי כמרכז סחר ימי ונהרי.
 גדנסק זו העיר בה נולדה "תנועת הסולידריות" , בהנהגתו של לך ולנסה , ב-1980 (אותה תנועה שהביאה לשחרור מדינות אירופאיות רבות מעול הקומוניזם). מעבר לדפי ההיסטוריה המרשימים, לעיר יש הרבה חוויות להציע למבקרים.

פוזנן - העיר פוזנן השוכנת משני צידי נהר ה"וורטה" היא העיר ה-5 בגודלה בפולין עם למעלה מ- 700 אלף תושבים ועוד כ- 130 אלף סטודנטים המוסיפים לעיר את הקסם והאנרגיה האופייניים לה.
עקב מיקומה הגיאוגרפי בין ברלין לוורשה ,פוזנן היא מטרופולין כלכלי-תיירותי-תרבותי ונחשבת לאחת הערים התיירותיות והיפות ביותר בפולין . אל העיר פוזנן ניתן להגיע ברכבת או רכב מורשה או מברלין ( מרחק שעתיים וחצי נסיעה ) , כמו-כן בעיר פוזנן ישנו שדה תעופה בינלאומי אליו ניתן להגיע בטיסה ישירה מישראל

 

כתבות נוספות בנושא לימודי רפואה בחו"ל

  חזרה לראש הכתבה   שלח לחבר   הוסף כתבה למועדפים גירסה להדפסה


הוסף תגובה    תגובות לכתבה


 כתבות נוספות בנושא לימודי רפואה בחו"ל - כל המידע

סקירה כללית על לימודי רפואה בחו"ל

כל מה שרצית לדעת על לימודי רפואה בחו"ל
סקירה כללית על לימודי רפואה בחו


לימודי רפואה בחו"ל - סקירה השוואתית

כל האפשרויות ללימודי רפואה בחו"ל
לימודי רפואה בחו


מה צריך כדי להתקבל ללימודי רפואה בחו"ל?

כל האפשרויות ותנאי הקבלה
מה צריך כדי להתקבל ללימודי רפואה בחו


מכינות ללימודי רפואה בחו"ל

מכינות בארץ ובחו"ל
מכינות ללימודי רפואה בחו


סיכום כנס לימודי רפואה בחו"ל

למתעניינים במקצועות הרפואה בחו"ל
סיכום כנס לימודי רפואה בחו


חיידק הרפואה

אז למה הם רוצים ללמוד רפואה?
חיידק הרפואה


הכנס השנתי ללימודי רפואה בחו"ל

יום חמישי, 3/12, באוניברסיטת תל אביב


מבחן IMAT

ללימודי רפואה באנגלית באיטליה


לימודי רפואה באיטליה – האלטרנטיבה השפויהלימודי PREMED באוניברסיטת בר אילן

המוכרים ע"י אוניברסיטת UPJS בסלובקיה
לימודי PREMED  באוניברסיטת בר אילן


מכינה לקראת לימודי רפואה בחו"ל - PreMed

מכינה בביולוגיה, כימיה,אנטומיה ופיזיולוגיה
מכינה לקראת לימודי רפואה בחו


מכינה ללימודי רפואה, רפואת שיניים ווטרינריה בהונגריה

הכנה למבחני הכניסה לאוניברסיטאות בהונגריה
מכינה ללימודי רפואה, רפואת שיניים ווטרינריה בהונגריה


מבחני כניסה ללימודי רפואה בהונגריה

לימודים בהונגריה -ספטמבר 2013
מבחני כניסה ללימודי רפואה בהונגריה


לימודי רפואה בחו"ל

איפה כדאי? כמה עולה? מה לבדוק לפני שבוחרים?
לימודי רפואה בחו


לימודי וטרינריה בחו"ל

כל מה שצריך לדעת על לימודי וטרינריה בחו"ל
לימודי  וטרינריה בחו


איך הגעתי ללמוד רפואה בחו"ל ובברנו?

לבטים והחלטות
איך הגעתי ללמוד רפואה בחו


לימודי רפואה בארה"ב- סקירה כללית

למה קשה לסטודנטים זרים להתקבל ללימודי רפואה בארה"ב?
לימודי רפואה בארה


התמחות ברפואה בארה"ב

איך מתקבלים להתמחות בארה"ב?
התמחות ברפואה בארה


לומדים רפואה בחו"ל ? קחו איתכם תרגומון אלקטרוני מקצועי

להצליח בלימודים עם קוויקשנרי ביד !
לומדים רפואה בחו


כנס בנושא מקצועות הרפואה באוקראינה, רוסיה וליטא

יום חמישי ה 24.5 - בית חולים מאיר בכפר סבא
כנס בנושא מקצועות הרפואה באוקראינה, רוסיה וליטא


כנס לימודי רפואה בחו"ל

למתעניינים ברפואה, רפואת שיניים, ווטרינריה רוקחות ופיזיותראפיה
כנס לימודי רפואה בחו


 

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים