חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).פרטי המוסד:

טלפון: 1-700-700-535

  לימודים בחו"ל   >  אינדקס לימודים בישראל   >  המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל


המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל

ייעוץ והכוונה ללימודים בחו"ל

המרכז הישראלי ללימודים בחו

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |   מלגות  |  

סקירה כללית
המרכז הישראלי ללימודים בחו

המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל הינו חלק מקבוצת בית הספר האמריקאי המעניקה מכלול שירותים מקצועיים בתחום החינוך הפרטי.

המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל הינו המרכז הגדול והמקצועי ביותר בישראל לייעוץ והכוונה לקראת לימודים בחו"ל.

 

המרכז מפעיל שירותי ייעוץ הכוללים סיוע צמוד ("יד ביד") בכל תהליך הקבלה ללימודים החל מבחירת מוסד הלימודים, סיוע בהליכי ההרשמה, ייעוץ מקצועי בכתיבת קורות החיים וההמלצות ואף הכנה לקראת הראיונות האישיים עד לקבלתו של התלמיד למוסד האקדמי והשתלבותו המלאה. הנסיון והמקצועיות הרבה של יועצי המרכז סייעו עד היום לאלפי תלמידים להשתלב במוסדות הלימוד השונים ברחבי העולם.

 

על שירותי היעוץ:
המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל צבר ניסיון רב בהשמת סטודנטים רבים במוסדות לימודים בחו"ל והגשמת חלומם ללימודים ברחבי העולם. הידע הרב והסיוע הצמוד שמעניק המרכז בכל שלב בתהליך ההרשמה הופך את תהליך ההרשמה המורכב לתהליך יעיל המביא לתוצאות הרצויות עבור המועמדים בעת קבלתם ללימודים בחו"ל.


שירותי הייעוץ המקצועי הניתנים במרכז מסייעים לתלמידים בכל הליכי הקבלה וההשתלבות בחו"ל.
◄ סיוע בבחירת מוסדות הלימוד.
◄ בניית אסטרטגיה.
◄ הכנת קורות חיים.
◄ הכנת חיבורי הרשמה.
◄ סיוע בהכנת ההמלצות.

 

מה מציעים שירותי הייעוץ?

סיוע בבחירת מוסדות הלימוד


בחירת מוסד הלימודים הינה אחת ההחלטות החשובות ביותר במעבר ללימודים בחו"ל. ההחלטה מושפעת משיקולים שונים ורבים כדוגמת סיכויי הקבלה, התמחויות מיוחדות וייחודיות, אקלים, קשיי הסתגלות ושפה, שיקולים כלכלים ועוד. המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל מעניק סיוע בבחירת מוסדות הלימוד המתאימים ביותר עבור כל תלמיד באופן אישי בהתבסס על העדפותיו האישיות ותוך ראיית התמונה הכוללת, בהסתמכות על הידע שנצבר הן על ידי היועצים בבית הספר והן מייעוץ של תלמידי עבר של המרכז שביצעו את המעבר בהצלחה ויכולים להעניק תבונות נוספות וטיפים לביצוע מוצלח וחלק ככל הניתן של תהליך המעבר.

 

בניית אסטרטגיה
המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל שם לעצמו כמטרה את הגשמת חלומם של אלו המעוניינים ללמוד בחו"ל. הצעד הראשון בדרך להגשמת חלום זה מתחיל עוד לפני כתיבת המסמכים הנדרשים והוא תהליך בניית האסטרטגיה ותוכנית שתלווה את המועמדים לאורך כל הדרך בהתאם למוסדות הלימוד הספציפים אליהם הם מעונינים להרשם. אסטרטגיה זו היא שתבדיל בין אוסף מסמכים סתמי לבקשת לימודים עניינית וקולעת. המרכז מסייע בבנית האסטרטגיה ובקשת הלימודים המציגה תמונה שלמה ואטרקטיבית עבור מוסדות הלימוד בחו"ל באשר הם.


הכנת קורות חיים.
קורות החיים המועברים למדינות זרות הן למטרות לימודים והן למטרות עבודה הינם שונים מקורות החיים הסטנדרטים שבישראל, מוסדות הלימוד שבוחנים מאות אלפי קורות חיים של מועמדים מזהים את המועמדים האיכותים ובהתאם מקדמים את מועמדותם. המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל מסייע בבנית קורות החיים שיפנו אל מוסדות הלימוד בחו"ל באופן אישי וכך ימקסמו את סיכויי הקבלה.

 

הכנת חיבורי הרשמה.
דרישה נוספת הקיימת במוסדות הלימוד בחו"ל ופחות נפוצה בארץ הינה חיבורי ההרשמה , חיבורים אלו נועדו לאפשר לועדות הקבלה להכיר צדדים אחרים באישיות שאינם נגלים מבחינת המסמכים, כאמור שיטת הקבלה למוסדות להשכלה גבוהה הינה איכותנית ברובה ואינה נשענת על ציון גרידא, אלא על הישגיו של מועמד ככלל והרושם שהותיר על ועדת הקבלה. באמצעות חיבורים אלו והרקע האישי אותו דורשים ועדות הקבלה ניתנת הזדמנות להשפיע על החלטת ועדת הקבלה. המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל עובד בשיתוף מלא עם המועמד בעת הכנת חיבורים אלו לשם מיצוי ההזדמנות הניתנת והגדלת סיכויי הקבלה באופן משמעותי.

 

סיוע בהכנת ההמלצות.
המלצה טובה יכולה להכריע את הכף באשר להחלטה האם לקבל פרט מסוים למוסד הלימודים או לדחות אותו. המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל עוזר בבחירת ההמלצות שישרתו אותך באופן הטוב ביותר וימקסמו את סיכויי הקבלה שלך למוסד בו אתה מעונין ללמוד ושיציבו אותך ביתרון על פני מועמדים אחרים המנסים להתקבל.

 

סדנת הכנה לראיונות.
מועמדים רבים מתבקשים לעבור ראיון אישי על מול ועדות הקבלה, במסגרת הראיון נבחנים יכולות רבות ושונות שאינן באות לידי ביטוי בכל המידע המועבר בכתב, מכאן נובעת חשיבותו של הראיון היכול בנקל לחרוץ את גורלו של המועמד באשר לסיכויי הקבלה. המרכז הישראלי ללימודים בחו"ל מקיים סדנאות  הכנה לראיונות הנועדו לצייד את התלמידים בכלים ובכישורים שירשימו את ועדות הקבלה ויסללו את כניסתם למוסד הלימוד לפי בחירתם בחו"ל.

 

שירותים נלווים נוספים :
• התיעצות עם סטודנטים שהשתלבו בהצלחה במוסדות הלימוד בחו"ל.
• תרגום תעודות ומסמכים במחיר מוזל במיוחד לרשומים לשירותי הייעוץ.
• שירותי משלוח מיוחדים עבור הרשומים לשירותי הייעוץ המבטיחים כי טופסי הבקשה יגיעו לכל המוסדות האקדמאיים שלבחירתכם תוך יומיים בלבד, תוך כדי מעקב וטיפול מקצועי ומיומן.
• סיוע והכוונה בהוצאת ויזת סטודנט עבור תקופת השהות בחו"ל.
• מתן מידע מקיף אודות אפשרויות מימון עבור הסטודנטים.
• ייעוץ והכוונה בנושאי ביטוח לרבות ביטוח רפואי לסטודנטים.
 
פגישות יעוץ בתאום מראש בימים א'-ה ' בין השעות 20:00 -10:00. בשישי 08:00-15:00

כנסים -  מידי שבועיים נערכים כנסים החושפים את המתעניינים לאספקטים רבים הנוגעים ללימודים בחו"ל ונותנים הכונה מקצועית בכל הנוגע להליך הקבלה למוסדות לימוד בחו"ל ולהשתלבות מוצלחת בלימודים. ההשתתפות בכנסים הינה ללא עלות כלשהי על בסיס רישום מוקדם.

  

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים